Thu. Jun 20th, 2024

CHP Rize’de Çay Üreticilerinin Sorunlarını Mitingde Gündeme Getirecek

By Haberyaz Jun1,2024

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Deniz Yücel, çay üreticilerinin geçim sıkıntılarını gündeme getirdi. Yücel, 2 Haziran Pazar günü saat 13.30’da, Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan Çay Mitingi’nde üreticilerin yaşadığı problemleri konuşacaklarını belirtti.

Deniz Yücel, çay üreticilerinin yaşadığı ekonomik zorlukların ve geçim derdinin CHP olarak büyük önem taşıdığını vurguladı. Yücel, “Çay üreticisinin geçim derdi, bizim derdimizdir” dedi. Bu nedenle Rize’de gerçekleştirilecek mitingde, üreticilerin taleplerini ve çözüm önerilerini kamuoyuyla paylaşacaklarını ifade etti.

Yücel, bu mitinge katılarak çay üreticilerine destek olma çağrısında bulunurken, CHP olarak çiftçilerin ve üreticilerin yanında durmaya devam edeceklerini söyledi.

Bu haber, çay üreticilerinin ekonomik sıkıntılarının CHP tarafından nasıl ele alındığını ve Rize’de düzenlenecek olan mitingde tartışılacak konuları içermektedir. Haberin kaynağı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Deniz Yücel’dir.

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *